O NAS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częścią White Label Group, którą tworzymy w synergii z marką Beauty Management specjalizującą się w działaniach Personal Public Relations dla kobiet oraz we wspieraniu marek w dotarciu i dialogu z tą najbardziej wpływową grupą konsumentów.

Filozofia

Dialog
DIALOG
Wiemy, że spójna i przemyślana komunikacja sprzyja budowaniu dobrej reputacji w otoczeniu biznesowym, a także prowadzeniu dialogu z klientami oraz partnerami w każdym biznesie.
Wiarygodność
WIARYGODNOŚĆ
Pomagamy naszym klientom rozwijać ich potencjał i zwiększać świadomość marki na rynku. Kładziemy nacisk na działania, które przyczyniają się do wzmacniania ich wiarygodności.
Wspólny cel
WSPÓLNY CEL
Myślimy nieszablonowo, działamy długofalowo. Słuchamy potrzeb klienta, weryfikujemy cele i wspólnie układamy strategię, która ma pracować na zwiększenie konkurencyjnej przewagi.

Specjalizacja

White Label Public Relations jest agencją, która obsługuje podmioty z rynku szeroko pojętych nowych technologii w tym start-upy oraz firmy, które oferują produkty i usługi wspierające rozwój biznesu.

Nowe technologie


Inteligentne domy, elektryczne samochody, innowacyjne aplikacje, aby dotarły do odbiorcy muszą być komunikowane przystępnym i zrozumiałym dla niego językiem. To właśnie nasza domena – mówić o nowych, zaawansowanych technologiach w oparciu o korzyści, jakie dają one użytkownikowi zarówno w obszarze b2c jak i b2b.

  Start-upy


  Wiemy, z czym borykają się młode przedsiębiorstwa i znamy ich potrzeby. Wspieramy startupy w wejściu na rynek i prowadzimy działania PR także z uwzględnieniem relacji inwestorskich.

   Wsparcie biznesu


   Na rynku b2b szczególnie ważne są działania edukacyjne oraz eksperckie pozycjonowanie. Wiemy, jak bardzo efektywne jest regularne i konsekwentne realizowanie tych działań. Pomożemy Ci zwiększyć świadomość i wartość Twojej oferty na rynku.

    Zaufali nam